Aura Club Kemer

Antalya’nın en gözde mekanlarından Aura Club, sıra dışı performansları, kaliteli müziği ve girişinden çıkışına kadar örneği görülemeyecek mimarisiyle gece hayatını eğlence severlerle buluşturuyor. Lüks ikramları, kendine özgü eğlence anlayışı ve mükemmel hizmetiyle eğlence sektörüne farklı bir bakış açısı getiren Aura Club misafirlerine büyülü geceler yaşatıyor.


   

Aura Club’ın her karesi farklı tasarımlara ev sahipliği yapıyor. 4000 kişilik kapasiteyle lüks ve ihtişamı, özgürlük ve konforu bir arada yaşatıyor. Sıra eğlenceye geldiğinde ise iddialı ve sıra dışı performanslar ile her biri birbirinden farklı konsept geceleriyle eğlenceye muhteşem bir ortam hazırlıyor.

     

Aura Club, son teknoloji ses ve ışık sistemiyle misafirlerine işitsel ve görsel bir şölen yaşatıyor. Müziğin ritmine göre duyarlılık gösteren led ekranıyla DJ kabini göz kamaştırıyor.

Aura Club’ı Antalya’nın en büyüğü ve mükemmeli olmaya hazırlayan ve markayı birçok seçkin eğlence noktasına taşımayı hedefleyen muhteşem ekip: “Aura Club Antalya, mimarisinden hizmetine, müziğinden showlarına kadar anlatılacak bir yer değil, ancak yaşanacak bir yerdir.” diyor.

Whatsapp Message

Can I Help You?