Nemo Restaurant

DENEYİM


Nemo, her zevke uygun, zengin ve zengin lezzetleriyle Avrasya Mutfağı sunmaktadır.

Modern Avrasya menüsü, modern Avrupa deniz ürünleri standardını, Pan - Asya lezzetleri ile birlikte sunarak, dünyadaki okyanuslardan ilham alan, her gün restorana sunulan taze av ve sürdürülebilir kaynaklı ürünler ile büyüleyici bir mutfak deneyimi sunuyor.

İçecek menüsü, her biri kendine özgü ve ilginç sunumunun yanı sıra şaraplar ve Japon sakalarının da bulunduğu klasik el yapımı kokteyllere yenilikçi yaklaşımlar sunuyor.

Eğlence, dikkatle seçilmiş uluslararası pistlerde, tüm kültürlerden gelen sesleri o ana müzik pistleriyle birleştiren canlı bir DJ tarafından damıtılan Nemo Experience ile ilgili önemli bir gerçeği oynuyor.
 

Nemo, Bar, Lounge ve Restaurant'ın ayrılığıyla farklı bir ortam yaratır. Merkezi konumdaki yuvarlak çubuk, tamamen Akvaryum manzaralı farklı yemek alanlarına bağlı, girişte merkezi bir odak noktasıdır.

Tüm bu bilgiler, bir evlilik teklifi, doğum günü kutlamaları, kurumsal etkinlikler veya özel bir yemek deneyimi için harika bir fırsat.

Nemo olarak, durum ne olursa olsun, tüm konuklarımıza mükemmel hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz. İster büyük bir etkinlik, isterse samimi bir akşam yemeği partisi planlıyor olun, profesyonel ekibimiz her ihtiyacınızı karşılamak için burada.
Whatsapp Message

Can I Help You?